کدخبر: 10518 - تاریخ انتشار: ٤ ارديبهشت ١٣٩٢، ١٧:٥٩
گزارش خبرگزاری دولت از سفر امروز احمدی نژاد /
شعارهای بهاری سفر استانی امروز احمدی نژاد به اصفهان + عکس

«یا صاحب الزمان تو هر زمان بیایی بهار خواهد بود؛ مجال شادی بی اختیار خواهد بود/ خوش آن زمانی که برآید به یک کرشمه دو کار؛ یکی ظهور امام و یکی شروع بهار»

این ابیات مضمون پارچه نوشته ای از سوی مردمی است که در میدان امام اصفهان برای استقبال از رییس جمهوری و هیات دولت در یکصدو سومین سفر استانی وی آمده بودند.


به گزارش ایرنا، این پارچه نوشته که توجه همگان را به خود جلب کرده بود، مزین به عکس های رهبر معظم انقلاب، رییس جمهوری و اسفندیار رحیم مشایی مشاور رییس جمهوری بود.


 «کوچک همه شما هستم»

«اسفندیار رحیم مشایی» که همراه رییس جمهوری و هیات دولت به استان اصفهان سفر کرده است، به شعارهای جوانان استان اصفهان و ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

طبق آن چه خبرگزاری ایرنا بر روی خروجی خود قرار داده، جمعیت زیادی که در کنار خودروی حامل مشایی قرار داشتند،با شعارهای «مشایی دوستت داریم»، «زنده بهار»، «بهار می ماند»، «مشایی به اصفهان خوش آمدی» از وی استقبال کردند.

مشایی با دست دادن به جوانان و مردم به ابراز احساسات آنها پاسخ گفت و گفتگوهای صمیمانه ای میان مردم و مشاور رییس جمهوری رد و بدل شد.

برخی جوانان و دوستداران مشایی در دیدار با وی خواستار حضورش در انتخابات ریاست جمهوری شدند.

مشایی در پاسخ به اصرارهای مکرر این افراد تاکید کرد: کوچک همه شما هستم.

همچنین بنر دیگری با عکس رهبر معظم انقلاب و مشایی در دست عده ای دیگری از حاضران قرار داشت که بر روی آن نوشته شده بود؛ با شعله ای که از عشق و نام تو محمود افکنده در جهان - یک کوچه مانده است به پایان انتظار.


نظرات کاربران
نام:
پست الکترونیک:
نظر/پیام: