کدخبر: 7729 - تاریخ انتشار: ٢٥ بهمن ١٣٩١، ١٨:٢٩

ایمنا: مدیرعامل کانون بازنشستگان ذوب‌آهن استان اصفهان گفت: با انتزاع صندوق فولاد به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز مطابق با قول‌های مساعد مسئولان حقوق دی ماه و عیدی ۱۰۰ میلیارد تومانی بازنشستگان ذوب‌آهن هفته آینده پرداخت می‌شود.

ابراهیم دستمزد با تاکید بر این‌که بیش از یکسال از بحث انتزاع و انتقال صندوق فولاد به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح کشور می‌گذرد، اظهار داشت: اکنون با سپری شدن چندین ماه انتظار بازنشستگان صندوق فولاد واگذاری این صندوق به وزارت تعاون محقق شده است.

وی افزود: هفته گذشته کانون‌های بازنشستگی فولاد برای مطالبه حقوق و عملیاتی شدن واگذاری صندوق فولاد به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تهران مراجعه کردند و با رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر صنعت، معدن و تجارت دیداری داشته‌اند.

مدیرعامل کانون بازنشستگان ذوب‌آهن استان اصفهان با تاکید بر این‌که پرداخت حقوق دی ماه، عیدی و مطالبات بازنشستگان، منوط به خصوصی‌سازی امروز اموال تعیین شده توسط دولت به نام صندوق فولاد است، گفت: با اجرای این موضوع حقوق دی ماه و عیدی ۱۰۰ میلیارد تومانی بازنشستگان ذوب‌آهن طی هفته آینده واریز می‌شود.

وی در ادامه اظهار کرد: با خصوصی‌سازی این اموال مطالبات بازنشستگان ذوب‌آهن که در مجموع از دی تا اواخر اسفند ۶۵۰ میلیارد تومان است در اوایل اسفند سال‌جاری پرداخت می‌شود.

دستمزد در ادامه تاکید کرد: در ادامه این روند اواسط اسفند ماه نیز حقوق ماه‌های یازدهم و دوازدهم امسال نیز واریزی خواهد شد.

وی با بیان این‌که سهام شرکت‌های ذوب‌آهن، مس کرمان، فولاد خوزستان و دخانیات جزو حقوق صندوق بازنشستگی فولاد درآمده است، گفت: برطبق مصوبه و دستور دولت ۶ تا ۷ قطعه اراضی که از اموال وزارت صنعت، معدن و تجارت است برای تامین کسری صندوق فولاد نیز به نام این صندوق می‌شود.

مدیرعامل کانون بازنشستگان ذوب‌آهن استان اصفهان اضافه کرد: این اراضی در استان‌های تهران، نایین و اهواز مستقر هستند که بیشتر کاربری صنعتی، انبار و آسیابی دارند.

نظرات کاربران
رحیمی: دروغ هم حدو حساب داره چند ماهه که میگند تا آخر بهمن تمام مطالبات تسویه میشه امروز پنجم اسفند هنوز حقوق دی ماه پرداخت نشده هیچ کسی هم جوابگو نیست نه کانون بازنشستگان نه امور بازنشستگان معلوم نیست پول یه عده بازنشسته ومستمری بگیر بدبخت ........
: دروغ هم حدو حساب داره چند ماهه که میگند تا آخر بهمن تمام مطالبات تسویه میشه امروز پنجم اسفند هنوز حقوق دی ماه پرداخت نشده هیچ کسی هم جوابگو نیست نه کانون بازنشستگان نه امور بازنشستگان معلوم نیست پول یه عده بازنشسته ومستمری بگیر بدبخت توحساب کدوم ..... خوابیده
احسان: با تشکر از سایت خوبتون من یک بازنشسته فولادم وامروز 5 اسفند هیچ خبری از حقوق دی و بهمن و اسفند تا اخر سال نیست لطفن از قول اقای ... دستمزد که تمام حرفاش دروغه محضه مطلب نزنید چون اعتبار سایتتون کم میشه با تشکر
رضایی: واقعا خجالت دارد که این همه با ز نشته راسر کار گذاشتید یه کمی وجدان داشته باشید عید است هنوز حقوق دیماه را ندادید امروز سوم اسفند است
عباسی بازنشسته فولاد: الان 3 اسفنده 27 روز مانده به عید ما بازنشستگان فولادی هنوز حقوق دی خود را دریافت نکرده ایم و هیچ کس در صندوق فولاد جوابگوی ما نیست و ما نیز منبع در آمدی جز این حقوق نداریم خواهشمندیم به گوش مسئولان برسانید تا شاید اقدامی کنند در شب عید
محمد: اقا چرا دروغ می نویسید امروز فقط عیدی هارا واریز کردند
زمانی بازنشسته فولاد: با سلام. اول اسفند شد نه حقوق دی پرداخت شد نه بهمن و نه عیدی ما بازنشستگان فولاد چه گناهی کرده ایم که فقط وعده و وعید باید بشنویم. پس کی واقعا نه در حرف حقوق ما را پرداخت می کنند برای شب عید ما چه کار کنیم.
نام:
پست الکترونیک:
نظر/پیام: